20 августа 2018

Дизайн із застосуванням цегли

Дизайн із застосуванням цегли

Цегла вже не одне десятиліття є трендом в дизайні інтер'єрів. Залишити одну зі стін без обробки або імітувати цегляну кладку за допомогою гіпсу або шпалер - одне з найпопулярніших дизайнерських рішень для внутрішнього декору.

Цегляна стіна настійно рекомендується тим, хто хоче осучаснити традиційний інтер'єр і зробити приміщення модним. До того ж, цегла - відмінне рішення в дизайнерських питаннях, які потребують об'єднавчого чинника. Наприклад, якщо потрібно органічно вписати в інтер'єр елементи антикваріату, сучасних розкішних меблів і декор в індустріальному стилі.

За що дизайнери цінують цеглу?

Поєднання з багатьма стилями

Ще сто років тому цегла була виключно будівельним матеріалом. Тепер же стіна з цегли - важлива частина інтер'єру, до того ж, досить помітна.

Особливо цінується старовинна цегла, що збереглась в дореволюційних будинках і промислових будівлях. Як антикваріат, він коштує досить дорого і застосовується в основному в вишуканих архітектурних рішеннях. Самі ж поширені зараз інтер'єрні стилі - лофт, класичний, скандинавський і поп-арт - активно «використовують» звичайну цеглу або навіть імітацію під нього.

Ідеальний фон

На тлі цегляної кладки будь-які предмети інтер'єру в будь-якому стилі виглядають органічно. Цегляна стіна може бути основним акцентом будь-якого приміщення, будь то вітальня, ванна, кухня, спальня квартири або частина клубу, бару, ресторану. Так цегла допомагає урізноманітнити декор, заощадивши на вишуканих і витончених дизайнерських меблях, стіна з нього стане родзинкою інтер'єру і гордістю господарів.

Великі можливості для творчості

Цегляна стіна - це не тільки ідеальний фон для меблів, вона може служити універсальним об'єктом творчості. У модних місцях громадського користування зараз дуже популярно нанесення розпису на цеглу. Легка недбалість, неформальність і оригінальність малюнків і друкованих відбитків служить додатковим способом виділитися, запам'ятатися і залучити відвідувачів.

Створення цегляної стіни

Якщо ви хочете використовувати в інтер'єрі справжню цеглу, то, безумовно, простіше за все побудувати стіну з нуля. Якщо стіна вже зведена і заштукатурена, можна «оголити» основу. При цьому важливо зняти всі шари, починаючи від побілки і закінчуючи декоративними оздоблювальними матеріалами.

У процесі роботи необхідно ретельно очистити поверхню, видаливши з неї будівельний пил, сліди цементу. Потім очищена поверхня стіни шліфується і відбувається затирка швів. Для закріплення результату рекомендовано покрити стіну безбарвним лаком, щоб зберегти на довгі роки естетичний зовнішній вигляд цегли.

У зв'язку з тим, що не завжди є можливість звести справжню цегляну стіну, в архітектурі широко використовується імітація цегли. Домогтися ефекту цегляної кладки можна за допомогою наступних матеріалів:

• скляна цегла
• облицювальна цегла
• клінкерна плитка
• імітація з гіпсу (3D-панель)
• пластикова панель
• шпалери з малюнком цегли

Використовуючи імітацію цегляної кладки, не потрібно затівати грандіозний ремонт. При цьому виглядати така стіна буде цілком реалістично: з тріщинами, потертостями і характерною фактурою.

Для створення цегляної стіни рекомендується звернути увагу на полегшену облицювальну декоративну цеглу. Завдяки невеликій вазі цього матеріалу, зведена конструкція буде легкою і тонкою, вона не створить істотного навантаження на будинок, що важливо для житлового приміщення.

Монтаж декоративної цегли досить простий. Знадобляться всього лише спеціальна мастика і цементний розчин. Декоративна плитка під цеглу не створює проблем в експлуатації, зручна в очищенні. Дана перевага істотно скорочує витрати власника на професійні послуги з чищення фасадів.

Немаловажним є той факт, що цегляна стіна - це не тільки гарно, але і надійно. Така конструкція, зведена на совість, простоїть довго. Цегла відрізняється високою екологічністю і міцністю, вона зручна в роботі і не створює особливих проблем в експлуатації.

Пожаловаться модератору